У Миколаєві вже почалося передноворічне диво – в Корабельному районі пройшов фестиваль талантів

Грудень для миколаївців – насичений місяць на святкові концерти, яскраві шоу та заходи. Так, 13 грудня, Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району організував фестиваль талантів, приурочений до свята Святого Миколая.

Глядачів радували вокальними, танцювальними та музичними виступами, яскравими костюмами та навіть грою на духових інструментах.

«Фестиваль талантів «Святий Миколай» старанно готували силами наших колективів, – розповіла завідувачка організаційно-масового відділу дитячого центру Ольга Шульженко. – Всі діти поставилися відповідально до своїх образів і виступили на гідному рівні. Найкращі номери відбирало професійне журі на великий новорічний концерт, який відбудеться в концерт-холі «Юність».

Фестиваль не обійшовся й без солодких подарунків. Кожен маленький глядач і артист отримав цукерки з рук казкових героїв. А головним подарунком став довгоочікуваний музичний інструмент – флейта від «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» для дітей з ансамблю духових інструментів.

Як зазначила викладач духових інструментів Валентина Овсяннікова, у Дитячому центрі багато діток, які не можуть придбати такий дорогий музичний інструмент, тому цей подарунок їх колективу дуже необхідний, щоб вчитися, виступати на конкурсах і концертах.