Фестиваль талантів “Мирне Небо” в рамках фестивалю Tryhutty International Kite Festival 2019

Феєричний фестиваль Tryhutty International Kite Festival 2019 в колоритному національному стилі розгорнеться на відкритому майданчику біля села Трихати, неподалік Миколаєва. Головною ідейною розвагою будуть усі вироби, які злітають в повітря. Змагальний день буде першим, а вже потім учасники зможуть відпочити, взяти участь в майстер-класах, поспілкуватися з колегами, зокрема з дорослими кайтенгістами.

Протягом трьох днів відбуватимуться змагання із запуску повітряних зміїв. У небо піднімуться найбільші в світі повітряні змії і кращі повітряні змії з різних куточків України. За цим зможуть спостерігати не тільки експерти, а й гості фестивалю. Все дійство супроводжуватиме професійний коментатор, пояснюючи правила та основні норми фестивальних змагань.

На урочистому відкритті фестивалю 17 травня буде давати концерт зірка української естради Світлана TARABAROVA. Також пройде фестиваль талантів “Мирне небо”. На сцені виступлять кращі колективи з різних міст України в різних жанрах, таких як: хореографія, вокал, інструментальна музика, оригінальний жанр, театральне мистецтво і гумор. Крім цього, для гостей виступатимуть рок-гурти і відбудеться концерт “Ніч сюрпризів”.

Як повідомляють організатори, цей захід було засновано в 2017 році з метою культивування у свідомості людей принципів мирного життя на планеті, сімейних цінностей, толерантності, дружелюбності, згуртованості навколо спільної ідеї. Цього року очікується більше 50 тисяч відвідувачів. Вхід для всіх бажаючих вільний.

https://zruchno.travel/ObjectEntity/Event?idCrm=c2e4f3b5-a970-8627-d691-590b41ed14fc&lang=ua