КУРСИ PROF IT

КУРСИ PROF IT – це проект створений для учасників АТО, які повертаючись у 2014 році у своє рідне місто, потребували допомоги у переході до сприйняття мирного життя та допомоги з пошуком нової професії.

От же учасники ГО “Перлина”, постійно спілкуючись з іншими громадськими організаціями, волонтерами та безпосередньо військовими, виявили важливу потребу в якісних курсах.

Спочатку спілкуючись з учасниками АТО, зрозуміли, що їх вже запросили на подібні курси університети, які отримали грантові гроші від Європейських організацій, але були важливі мінуси: 1. Викладачі не практики у тому, що викладали. 2. Більшість викладачів просто брали інформацію з підручників і давали інформацію для “галочки”. Відповідно результатів…

Ми зрозуміли, що нам треба справжні курси і справжні результати. Ми зібрали “сеньйорів” з різних напрямків працюючих у сфері ІТ, зібралі вчителів, які допомогли ІТ спеціалістам стати вчителями та розробити навчальні програми. Ми зібрали HR і відпрацювали алгоритми та необхідні напрямки підготовки учасників АТО.

Курс стартував в жовтні 2014 року з такими дисциплинами:

Курс “Computer Science” – необхідний кожному інженеру.

Курс “Програмування JAVA”

Курс “QA” (тестувальники)

Курс “Англійського” (технічний для IT сфери)

Три випуски, кожен по три місяці, дали неймовірні результати, ми допомогли не тільки оволодіти новими професіями, ми допомогли з вибором нової процесії та навіть допомогли з працевлаштуванням у проведні міжнародні ІТ компанії.

А головне всі отримали багато нових друзів та яскравих спогадів.